پسربچه تبریزی خود و مادرش را به قدمی مرگ برد

روشن کردن شمع به وسیله یک پسربچه‌ در تبریز حادثه آفرید.

به گزارش رکنا ، سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی از دود گرفتگی مادر و کودک در حادثه‌ی آتش سوزی منزل مسکونی در تبریز، خبر داد.

وحید شادی‌نیا در تشریح این خبر گفت: روز شنبه، پانزدهم اردیبهشت ماه، وقوع آتش سوزی در منزل مسکونی در جلالیه‌ی تبریز منجر به دودگرفتگی مادر و کودک شد.

وی گفت: این مادر و کودک بر اثر استنشاق دود به بیمارستان سینای تبریز، منتقل شدند.

افتادن شمع روی وسایل خانه ای در تبریز

مسئول امور ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز نیز در این خصوص گفت: این خانه به دنبال روشن کردن شمع توسط یک پسر بچه هشت ساله‌ و افتادن آن بر روی اسباب و اثاثیه‌ی منزل، طعمه حریق شد.

وی افزود: افراد حاضر در ساختمان چهار طبقه اقدام به اطفاء حریق کرده و سازمان آتش نشانی را در جریان وقوع حادثه قرار دادند.

پسر تبریزی برای فرار از دود به بالکن ساختمان رفت

وی ادامه داد: این پسر بچه برای رهایی از دود و آتش به بالکن ساختمان پناه برده بود و تیمی از آتش نشانان ایستگاه‌های 17، دو و چهار برای نجات وی به داخل ساختمان نفوذ کرده و پسر بچه را به بیرون هدایت کردند.

مسئول امور ارتباطات سازمان آتش نشانی تبریز با اشاره به اینکه در این حادثه مادر 34 ساله و پسر بچه 8 ساله دچار دودگرفتگی شده بودند، گفت: آتش نشانان به سرعت عملیات اطفاء حریق را به اتمام رسانده و به عملیات خاتمه دادند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟