مرگ ناگهانی کشیش حین سخنرانی در کلیسا! + فیلم
حجم ویدیو: 4.79M | مدت زمان ویدیو: 00:00:35

به گزارش رکنا،ویدئویی که مرگ ناگهانی یک کشیش اهل کامرون را در کلیسایی در این کشور نشان می‌دهد تبدیل به ویدئویی داغ در فضای مجازی تبدیل شده است. این کشیش کاتولیک که نامش پدر «ریوِرِند جود» اعلام شده در حال موعظه و سخنرانی برای حاضرین در کلیسا بود که ناگهان روی زمین افتاد و جان سپرد. این حادثه روز یکشنبه تاریخ ۳۰ آگوست و در کلیسایی در شهر «دوآلا» کامرون رخ داد.

ویدئویی که منتشر شده است چگونگی مرگ این کشیش را نشان می‌دهد. در ابتدای این ویدئو این کشیش در حالی که ماسکی سفید بر صورت دارد و در حال سخنرانی به زبان فرانسوی است دیده می‌شود. لحظاتی بعد کشیش جود مکث کرده و به حاضران خیره می‌شود. در این ویدئو مشاهده می‌شود او در حالی که به سختی نفس می‌کشد ناگهان کنترل خود را از دست داده و روی زمین سقوط می‌کند. بلافاصله افرادی که در پشت سر این کشیش و نزدیک به او حضور داشتند برای کمک به وی وارد عمل می‌شوند.

انتشار این ویدئو در فضای مجازی با واکنش کاربران همراه بود و بسیاری از کاربران با دیدن آن شوکه شدند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «این مرد به امید بازگشت به خانه، زن و فرزندانش را ترک کرده بود، اما دیگر هرگز به خانه بازنگشت. زندگی بسیار کوتاه است، پس تا می‌توانید درست زندگی کنید.» برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟