دستگیری دومین متهم زیر گرفتن عزاداران شب عاشورا در  شهر قدس + فیلم و عکس
حجم ویدیو: 3.33M | مدت زمان ویدیو: 00:00:27

به گزارش رکنا ، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قدس با اشاره به دستگیری یک متهم دیگر حادثه زیرگرفتن عزاداران حسینی در شب عاشورا در شهرقدس و بازسازی صحنه جرم با حضور متهمان، گفت: پرونده در مرحله تحقیقات تکمیلی به منظور حصول نتیجه و برخورد قضایی قرار دارد.

متهمان حادثه شب عاشورای شهرقدس مست بودند

مجید کاویانی امروز در حاشیه حضور در صحنه حادثه شب عاشورای شهرقدس ضمن تشریح حادثه، اظهار کرد: متهمان به واسطه استفاده از مشروبات الکلی و در حالت مستی دست به این اقدام زدند.

وی افزود: هر دو متهم دستگیر شده به اتهام خود اقرار کرده‌اند و پرونده این حادثه در دستگاه قضا مراحل تحقیقات و بررسی را پشت سر می‌گذارد.

8 مصدوم در حادثه شب عاشورا در شهر قدس

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قدس خاطرنشان کرد: مصدومان حادثه ۵ نفر در صحنه بوده و نفر ششم بر اثر بروز جراحت پس از حادثه شکایت داشته است و ۲ مورد در خارج از شهرستان بستری شده‌اند و وضعیت عادی دارند و هیچ مورد فوتی گزارش نشده است.

کاویانی با اشاره به اینکه دستگاه قضا به عنوان مدعی العموم با متهمان برخورد می‌کند، تصریح کرد: متهمان فعلاً بازداشت موقت بوده و پس از دریافت جزئیات کامل و بررسی‌ها برخورد قضایی انجام خواهد شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟