دستگیری گوشی قاپ حرفه ای در مشهد

به گزارش رکنا ، سرهنگ "عباس صارمی ساداتی " فرمانده انتظامی مشهد اظهار داشت : در پی گزارش گوشی قاپی های سریالی طی چند روز گذشته دستورات لازم برای پیگیری سریع پرونده صادر شد.

وی افزود: تیم های تجسس کلانتری شهید آستانه پرست مشهد در این ماموریت ضربتی با بررسی های علمی و چهره زنی یکی از عاملان اصلی این سرقت ها را شناسایی و با همکاری شهروندان وظیفه شناس، متهم را لحظاتی پس از ارتکاب آخرین سرقت، دستگیر کردند.

14 شاکی برای گوشی قاپ مشهدی

فرمانده انتظامی مشهد گفت: متهم در اظهارات اولیه خود به 20 فقره گوشی قاپی در محدوده خیابان شارستان مشهد اعتراف و 14 شاکی پرونده نیز شناسایی شده اند.

سرهنگ صارمی ساداتی گفت: متهم پرونده در بررسی های اولیه با معرفی همدستان خود اعتراف کرد کنار خیابان منتظر بوده و با زیر نظرگرفتن افرادی که با گوشی تلفن همراه شان سرگرم صحبت بودند با موتورسیکلت به آنها نزدیک شده و گوشی تلفن را از دست طعمه های خود می قاپیدند و متواری می شدند.

این مقام انتظامی تاکید کرد: شهروندان عزیز باید به توصیه های پلیسی در خصوص پیشگیری از وقوع سرقت ها و نحوه حمل کیف دستی و استفاده از گوشی تلفن همراه در خیابان ها و حتی لوازم داخل خودروها و پشت چراغ قرمز تقاطع ها توجه و مراقبت بیشتری داشته باشند تا فرصت سوء استفاده برای سارقان خیابانی فراهم نشود.

وی گفت: تحقیقات پلیسی در باره این پرونده برای دستگیری دیگر متهمان و همچنین کشف سرقت های انجام شده توسط اعضای باند ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟