عکس جنازه مرد تهرانی که روی نرده‌های تیز  سقوط کرد / در میدان خراسان رخ داد

به گزارش رکنا ، ساعت 8:15 صبح امروز آتش‌نشانان ایستگاه 99 و گروه نجات 9، پس از اعلام ستاد فرماندهی آتش‌نشانی، برای اعزام به حادثه سقوط فرد از ارتفاع، به حوالی میدان خراسان رهسپار شدند.

اکبر فرهادی؛ رئیس ایستگاه 99 آتش‌نشانی تهران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: پس از رسیدن به محل حادثه مشاهده شد که مردی 60 ساله از ساکنان ساختمان چهار طبقه مسکونی به دلیل نامعلوم از پنجره پاگرد طبقه چهارم به کوچه سقوط کرده بود.

سقوط دلخراش و مرگبار مرد میانسال روی نرده‌های تیز

سقوط مرگبار مرد میانسال در نرده های تیز/ در میدان خراسان رخ داد

وی ادامه داد: متأسفانه این مرد میانسال روی نرده‌های حفاظ بین دیوار دو ساختمان سقوط کرده و نیزه‌های تیز روی نرده‌ها به داخل بدن وی فرو رفته بود.

فرهادی خاطرنشان کرد: با توجه به حضور عوامل اورژانس در محل و تأیید مرگ وی، آتش‌نشانان با استفاده از ابزار و تجهیزات لازم خود را به روی دیوار رساندند و پس از فیکس کردن متوفی، مشغول بریدن نرده‌ها و انتقال جسد و نرده به سطح زمین شدند.

سقوط دلخراش و مرگبار مرد میانسال روی نرده‌های تیز

رئیس ایستگاه 99 آتش‌نشانی تهران افزود: با انتقال متوفی به سطح زمین مشخص شد که نرده‌ها به طرز دلخراشی بر روی صورت و بدن وی فرو رفته که طبق معاینه مجدد تیم پزشکی مرگ این شخص در همان لحظه اولیه و بر اثر شدت ضربه وارده تأیید شد.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ آتش‌نشانان پس از تحویل محل حادثه به عوامل انتظامی و جمع‌آوری وسایل، به عملیات خود پایان دادند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟