تصادف مرگبار پژو 405 با کامیون در سنندج + عکس

به گزارش رکنا ، رییس پلیس راه دیواندره گفت: در حادثه رانندگی که ساعاتی قبل در جاده دیواندره به سنندج بین یک دستگاه پژو ۴۰۵ و یک دستگاه کامیون کشنده اتفاق افتاد یک نفر کشته و یک نفر نیز مصدوم شد.

راننده 405 در تصادف با کامیون کشته شد

سرگرد علی زندی اظهار داشت: این حادثه در نزدیکی پل نساره پنج کیلومتری شهر دیواندره اتفاق افتاد و راننده پژو ۴۰۵ در دم جان باخت و یک نفر از سرنشینان این خودرو نیز مصدوم شد که توسط نیروهای اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان امام خمینی (ره) دیواندره برای سیر مراحل درمانی انتقال داده شد.

وی علت حادثه را تجاوز به چپ سورای پژو ۴۰۵ از سوی کارشناسان پلیس راه اعلام کرد و اضافه کرد: عدم توجه به قوانین و مقررات رانندگی و سرعت و سبقت غیر مجاز از مهمترین عوامل بروز حوادث رانندگی مرگبار است.

توصیه ایمنی به رانندگان

سرگرد زندی به رانندگان وسایل نقلیه توصیه کرد ضمن رعایت کامل قوانین راهنمایی و رانندگی، در جاده های دو طرفه نهایت دقت را در دستور کار خود قرار داده و با سرعت مجاز و مطمئن رانندگی کنند تا هم حافظ سلامت خود و هم راکبان دیگر خودروها باشند.

شهرستان دیواندره با جمعیت ۸۰ هزار نفری در ۸۵ کیلومتری شهر سنندج مرکز کردستان قرار دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟