تسلیم سلطان جنگل در برابر گورکن عسل خوار! + فیلم
حجم ویدیو: 1.51M | مدت زمان ویدیو: 00:00:11

به گزارش رکنا، شیر‌ها به عنوان سلطان جنگل شناخته می‌شوند. کمتر جانوری در مقابل این حیوان زورمند و چالاک توان ایستادگی دارد. اما گاهی در دنیای حیوانات حوادث غیرمعمول نیز رخ می‌دهد و جانورانی پیدا می‌شوند که سلطان جنگل را وادار به پذیرش تسلیم و صرف نظر از خواسته‌اش می‌کنند. مانند اتفاقی که به تازگی در یکی از مناطق کشور زامبیا رخ داد.

در حالی که گله‌ای از شیر‌ها به دو گورکن عسل خوار حمله ور شدند بودند با مقاومت این دو حیوان ناکام ماندند. شیر‌ها که با محاصره گورکن‌ها تصور شکاری آسان را در سر می‌پروراندند با مقاومت گروکن‌ها مجبور به ترک محل شدند. در ویدئویی که توسط یک گردشگر با نام «عبدالعزیز آدم» تهیه شده تمام ماجرا را به تصویر می‌کشد. او که سوار بر تراکتور بود با تلفن همراه خود این ویدئو را تهیه کرد. در این ویدئو مشاهده می‌شود با وجود آنکه گورکن‌ها جثه بسیار ریزی دارند و در مقابل سلطان جنگل قرار گرفتند، اما جانانه و بدون ترس مبارزه می‌کنند. سرانجام شیر‌ها که دریافته اند نمی‌توانند آن‌ها را شکار کنند دست خالی محل را ترک می‌کنند. این ویدئو توسط این توریست در پارک ملی «لوانگ وا» واقع در شرق زامبیا تهیه شد.

این ویدئوی جالب توسط «سوسانتا ناندا»، مامور جنگلبانی هند که معمولا ویدئو‌هایی جالب از دنیای حیوانات را در توئیتر خود منتشر می‌کند منتشر شد. انتشار این ویدئو مورد توجه کاربران توئیتر قرار گرفت و تاکنون بیش از ۵۰۰۰ بیننده داشته است. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «جثه در برابر شجاعت و مهارت دفاع شخصی هیچ نیست.»

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟