آتش سوزی مهیب در جنوب تهران /  فیلم عملیات در چهاردانگه
حجم ویدیو: 3.28M | مدت زمان ویدیو: 00:00:39

جلال ملکی سخنگوی آتش نشانی از آتش سوزی یک کارگاه صنعتی در چهاردانگه خبر داد و گفت: صبح امروز ساعت 35: 09 دقیقه آتش سوزی در یک کارگاه صنعتی واقع در شهرک صنعتی چهاردانگه، سایت آلومینیوم کالا اطلاع داده شد که ماموران به محل حادثه اعزام شدند.

به گزارش رکنا ، وی افزود: این حادثه خارج از حوزه استحفاظی شهرداری و آتش نشانی تهران بود ولی ماموران مشغول اطفا حریق هستند

آتش گرفتن3  سوله در شهرک صنعتی چهاردانگه

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق در شهرک صنعتی چهاردانگه خبر داد.

سید جلال ملکی در این باره اظهارکرد: ساعت ٠٩:٣۵ دقیقه روز جاری یک مورد آتش سوزی در یک کارگاه صنعتی در محله چهاردانگه، شهرک صنعتی چهاردانگه، سایت آلمینیوم کالا به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد و با اینکه این محدوده خارج از حوزه استحفاظی آتش نشانی تهران بود؛ اما به ایستگاه به همراه تانکرهای آب و تجهیزات تنفسی به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: پیش از رسیدن آتش نشانان تهران، همکاران آتش نشانی اسلامشهر و چهاردانگه در محل حضور داشتند. سه باب سوله به وسعت حدود ٨٠٠ متر با کاربری تولید میز و صندلی آلمینیومی کاملا شعله ور بودند. این سه سوله مسقف در کنار یکدیگر بوده و بخشی از سقف های آن ها به علت شدت دود و حرارت تخریب شده بود.

ملکی گفت: در حال حاضر اقدامات اولیه انجام شده و از گسترش بیشتر آتش جلوگیری شده است و امیدواریم تا ساعاتی دیگر پس از لکه گیری اولیه آتش نشانان تهرانی محل را به آتش نشانان محلی تحویل دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

تهران آتش سوزی چهاردانگه

آتش سوزی چهاردانگه تهران

آتش در کارگاه صنعتی

چهاردانگه آتش سوزی

چهاردانگه آتش سوزی کارگاه

 

آیا این خبر مفید بود؟