ماجرای مرگ دلخراش یک موتور سوار در بزرگراه آزادگان تصادف نبود! / علت چیست؟

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت از فوت راکب موتورسیکلت در مسیر شرق به غرب بزرگراه آزادگان بعد از پل امام علی(ع) خبر داد.

به گزارش رکنا ،  سرهنگ" احسان موُمنی" گفت: در مسیر شرق به غرب بزرگراه آزادگان بعد از پل امام علی(ع)یک دستگاه موتورسیکلت که در این مسیر به سرعت در حال حرکت بوده در میانه راه با جسمی سخت برخورد کرده و تعادل خود را از دست می دهد و به کناره راه منحرف شده و به شدت با گاردریل حاشیه بزرگراه برخورد کرده و متاسفانه در دم فوت می کند.

علت مرگ موتورسوار تهرانی چه بود؟

مومنی گفت: بلافاصله و پس از دریافت این خبر تیم کارشناسان منطقه 26 پلیس راهور فاتب ، در محل حادثه حضور یافته و به ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار تلاش کردند و به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

به گفته وی، علت این حادثه عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه اعلام شده که در این خصوص کروکی فوتی تنظیم و برای سیر مراحل قانونی تحویل عوامل کلانتری مربوطه شد.

این مقام انتظامی یادآوری کرد: سرعت مطمئنه سرعتی است که در صورت وقوع خطر راننده بتوانند به راحتی وسیله نقلیه را کنترل کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟