شناسایی چمدان های تریاکی در متروی تهران + فیلم
حجم ویدیو: 11.39M | مدت زمان ویدیو: 00:01:25

به گزارش رکنا ، سرهنگ "سعید عطاء اللهی" رئیس پلیس مترو تهران گفت: حدود ساعت 12:00 هفتم مرداد ماه 2 مرد جوان حدوداً 32 ساله در حالی که دو چمدان دستی چرخ‌دار را حمل می کردند و به ایستگاه مترو پایانه جنوب وارد شدند که مأموران انتظامی مستقر در مترو به رفتار این دو مرد جوان مظنون شدند.

رئیس پلیس مترو تهران توضیح داد: مدتی ماموران انتظامی هر دو مظنون را تحت مراقبت های خود قرار دادند و این افراد که سعی می کردند بر محیط اطرافشان مسلط باشند، دستگیر و برای بررسی موضوع به دفتر پلیس هدایت کردند.

دستگیری 2 سوداگر مرگ در متروی تهران

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهمان در بازجوئی اولیه به سوالات پلیس پاسخ درستی نمی دادند، افزود: چمدان متهمان بازرسی و در یکی از چمدان ها حدود 3 کیلو و 280 گرم و در دیگری 5 کیلو و 780 گرم تریاک کشف شد.

وی با اشاره به بازداشت هر دو متهم، خاطرنشان کرد: متهمان که چاره ای جز به اعتراف نداشتند، اظهار داشتند که هر دو همشهری و از استان های جنوبی کشور با تهیه مواد مخدر به تهران سفر و قصد فروش آنان را داشتند.

به گفته عطاءاللهی هر دو متهم در اختیار پلیس پیشگیری برای تحقیقات تکمیلی وسیر مراحل قانونی قرار گرفتند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟