به گزارش رکنا، ماجرای قتل از این قرار بود که جوان 29 ساله ای حدود پنج سال قبل در یک مراسم عروسی در شهرستان " عنبرآباد"در پی درگیری مرتکب قتل شد و قاتل از صحنه جنایت گریخت.

بنابر این گزارش، ماموران خیلی زود هویت قاتل را شناسایی و تحقیقات خود را برای دستگیری متهم آغاز کردند اما از آن جا که متهم دایم در حال فرار و تغییر مکان بود دسترسی به متهم با مشکل مواجه می شد تا این که طی روزهای گذشته کارآگاهان پلیس جیرفت سه شنبه هفتم مرداد، با تلاش و پیگیری های بی وقفه، مخفیگاه این متهم را در یکی از نقاط این شهرستان شناسایی کردند که در ادامه طی یک عملیات شبانه به فرار پنج ساله این مجرم پایان دادند و حلقه های قانون را بر دستانش گره زدند.

مقام ارشد انتظامی استان کرمان با بیان این که از این متهم یک قبضه کلت کمری با خشاب و هفت فشنگ جنگی نیز کشف شده است، خاطرنشان کرد: این مجرم فراری 29 ساله از سال 94 طی پنج سال گذشته نیز اقدام به اعمال مجرمانه ای از جمله سرقت و راه بندی مسلحانه و تیراندازی در حوزه شهرستان های جنوبی استان کرمان کرده که علاوه بر قتل به دلیل این اعمال مجرمانه نیز تحت تعقیب پلیس و عوامل قضایی بوده است که با تکمیل پرونده، تحویل مرجع قضایی شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
توکلی

آیا این خبر مفید بود؟