4 کشته و 7 مجروح در تصادفات یک روز گذشته اراک

 رئیس پلیس راه فرماندانتظامی استان مرکزی گفت: حوادث رانندگی ۲۴ ساعت گذشته در این استان چهار کشته و هفت مجروح برجا گذاشت.

به گزارش رکنا ، سرهنگ «ایرج کهریزی» افزود: این حوادث در مسیرهای ارتباطی خمین - دلیجان، اراک - بروجرد و فرمهین - آشتیان رخ داد.

وی بیان کرد: حادثه نخست در مسیر خمین - دلیجان بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس با موتورسیکلت اتفاق افتاد که موتورسیکلت‌سوار دچار مصدومیت شدید شد و پس از انتقال به بیمارستان جان باخت.

تصادف مرگبار در اراک با 4 کشته

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی ادامه داد: علت این حادثه از سوی کارشناسان امر بی‌احتیاطی از سوی راننده خودروی سواری گزارش شده است.

سرهنگ کهریزی اظهار داشت: حادثه دوم در جاده فرمهین - آشتیان بر اثر برخورد یک دستگاه خودوی سواری پراید با یک دستگاه سواری سمند به وقوع پیوست که در این سانحه نیز ۲ نفر از سرنشینان سمند در دم فوت کردند و سه نفر دیگر از سرنشینان هر دو خودرو مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.

وی عنوان کرد: علت این حادثه در ارزیابی کارشناس پلیس راه، انحراف به چپ خودروی سواری سمند نسبت به خودروی پراید اعلام شده است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی افزود: حادثه سوم در مسیر اراک - بروجرد بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری پراید با یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ رخ داد که در پی آن یکی از سرنشینان پژو ۴۰۵ در دم فوت کرد و چهار نفر دیگر از سرنشینان هر ۲ خودرو مجروح شدند.

سرهنگ کهریزی، علت وقوع این حادثه را انحراف به چپ خودروی سواری پژو ۴۰۵ نسبت به سواری پراید عنوان کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟