لحظه حمله گاومیش‌ها به گردشگران در پارک! + فیلم
حجم ویدیو: 5.21M | مدت زمان ویدیو: 00:00:47

به گزارش رکنا، ویدئویی که به تازگی در فضای مجازی منتشر شده است لحظه حمله تعدادی گاومیش به گردشگران در یکی از پارک‌های ملی آمریکا را به تصویر می‌کشد. در این حادثه که گفته می‌شود در پارک ملی «یلواِستون» رخ داد دست کم یکی از گردشگران زخمی شد.

حمله  گاومیش به گردشگران پارک ملی

ویدئویی که توسط یکی از شاهدان عینی و با تلفن همراه تهیه شده است چگونگی وقوع این حادثه را نشان می‌دهد؛ بر اساس این ویدئو در حالی که تعدادی از گردشگران نزدیک گله گاومیش‌ها حضور داشتند، ناگهان مورد حمله آن‌ها قرار گرفتند. بنا بر گزارش رسانه‌های محلی آمریکا این گردشگران یک زوج جوان بودند که با حمله ناگهانی گاومیش‌ها مواجه شدند. در ویدئوی منتشر شده، گاومیش‌ها ناگهان به سمت این دو گردشگر هجوم برده و اقدام به تعقیب آن‌ها می‌کنند. یکی از گردشگران که زن جوانی است هنگام فرار روی زمین سقوط کرده و مورد حمله یکی از گاومیش‌ها قرار می‌گیرد؛ سپس گاومیش بالای سر این زن قرار گرفته و سایر گردشگران با ایجاد سر و صدا قصد دارند مانع آسیب رساندن این حیوان به این گردشگر شوند. در نهایت این زن با تمارض به مردن و خوابیدن روی زمین موفق شد تا از خطری جدی جان سالم به در ببرد.

حمله گاومیش به زن جوان در مقابل گردشگران

این ویدئو پس از انتشار در یوتیوب مورد توجه کاربران قرار گرفت و تاکنون بیش از ۱.۵ میلیون بیننده داشته است.

گفتنی است؛ گاومیش‌ها از جمله حیواناتی هستند که در پارک «یلواستون» بیشترین آسیب را به گردشگران وارد می‌کنند. بنا به توصیه‌ای که در سایت پارک ملی «یلواستون» آمده از گردشگران خواسته شده تا هنگام حضور در این پارک فاصله ۲۳ متری خود در مواجه با حیواناتی مانند گاومیش و گوزن شمالی را رعایت کنند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟