واکنش پلیس بهبهان درباره تجمع شب گذشته در این شهر

به گزارش رکنا ، سرهنگ محمد عزیزی: در پی یک فراخوان تعداد کمی از مردم بهبهان برای اعتراض به وضعیت اقتصادی در ساعت ۲۱ پنجشنبه در میدان بانک ملی این شهرستان تجمع کردند.

 ابتدا پلیس سعی داشت تا با مذاکرده این افراد را متفرق کند اما آنها نه تنها متفرق نشدند بلکه اقدام به سردادن شعارهای هنجارشکنانه کردند به همین دلیل پلیس هم با صلابت اقدام به متفرق کردن آنها نمود.

خوشبختانه با تدابیر انجام شده هیچگونه خسارات مالی و جانی در این تجمع به وجود نیامد و افراد تجمع کننده هم به منازلشان هدایت شدند.

 مردم باید بدانند که افراد و گروههای معاند در شرایط حساس کنونی قصد تحریک مردم و ضربه زدن به نظام را دارند و به طور حتم می خواهند با تحریک احساسات مردم در جامعه تنش ایجاد کنند زیرا آنها به هیچ عنوان دوست‌خواه مردم نیستند و برای ضربه زدن به نظام قسم یاد کرده اند.

پلیس بر اساس وظیفه ذاتی خود با هر گونه بی نظمی و یا حرکتی که موجب بر هم زدن آرامش جامعه شود با قدرت و صلابت برخورد خواهد کرد به همین دلیل افراد نباید تحت تاثیر معاندان و مخالفان نظام قرار گیرند.

در حال حاضر آرامش در تمام شهرستان بهبهان حاکم است و هیچگونه مشکل یا بی نظمی در این شهرستان وجود ندارد.

اطلاعیه فرماندهی بهبهان درباره ناآرامی‌های این شهر

فرماندهی انتظامی بهبهان در واکنش به ناآرامی‌های این شهر اطلاعیه‌ای صادر کرد. در این اطلاعیه آمده: با هوشیاری از هرگونه تجمعی که می تواند مستمسکی برای حرکت ضد انقلاب شود، خودداری گردد.

فرماندهی انتظامی بهبهان در شرق استان خوزستان بامداد جمعه ۲۷ تیرماه ۱۳۹۹ با انتشار اطلاعیه‌ای از شهروندان خواست: با هوشیاری از هرگونه تجمعی که می تواند مستمسکی برای حرکت ضد انقلاب شود، خودداری گردد.

در ادامه این اطلاعیه نیز آمده است: نیروی انتظامی بر اساس وظایف ذاتی و قانونی خود با این تحرکات مذبوحانه به طور قاطع برخورد خواهد کرد.

اطلاعیه نیروی انتظامی بهبهان پس از فراخوان و تجمع شامگاه روز پنج‌شنبه در برخی مناطق مرکزی این شهر صادر شده است.

مشروح متن اطلاعیه بدین شرح است:

هموطنان عزیز برخی افراد و گروه های معاند سعی می نمایند در شرایط حساس کشور با تحریک احساسات افراد وترغیب آنان به منظور ایجاد تنش اقداماتی مانند تجمعات غیرقانونی را شکل دهند که این فراخوان ها نتیجه ا‌ی جز خوشحالی دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به همراه ندارد ضمن هوشیاری وجلوگیری از هرگونه تجمعی که می تواند مستمسکی برای حرکت ضد انقلاب شود خودداری گردد.

نیروی انتظامی بر اساس وظایف ذاتی و قانونی خود با این تحرکات مذبوحانه به طور قاطع برخورد خواهد کرد انتظار می‌رود مردم عزیز با هوشیاری و درایت ضمن طرد عناصر فرصت‌ طلب و خود فروخته در برقراری نظم و آرامش عمومی شهرودیارمان، پلیس خدمتگذار خود را یاری نمایند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

کدخبر: 587189 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟