خطر در کمین کارتن خوابی زنان در تبریز

 توجه به خطر کارتن خوابی زنان در تبریز باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش رکنا،  محمد حسین حسن زاده در جلسه مشترک شهرداری منطقه ۷ با نایب رئیس شورای کلانشهر تبریز، سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، اداره کل سلامت و امور اجتماعی و سازمان های مردم نهاد در محل شهرداری منطقه، گفت: مشکلات فراوانی در حوزه اشتغال بانوان و جوانان طی سال‌های اخیر و بیش از همه در تبریز وجود داشته که تاثیرات ناشی از آنها شرایط بانوان را تحت تاثیر قرار داده است.

وی بیان کرد: شهرداری تبریز در راستای منافع شهروندان و توسعه شهر، از توان سازمان‌های مردم نهاد برای کارآفرینی و درآمدزایی برای اقشار آسیب پذیر بهره خواهد برد.

توجه به زنان کارتن خواب در تبریز

وی با بیان اینکه شهرداری تبریز بسترهای لازم برای فعالیت‌های نهادهای مردمی برای توانمندسازی و کارآفرینی را فراهم خواهد کرد، اظهار کرد: ایجاد مرکز نمایشگاهی ثابت با امکان فعالیت هزار نفر برای کارآفرینان هنری که مشکلات اجتماعی داشته و یا جزو اقشار آسیب پذیر هستند با همکاری صندوق امید در دست اقدام است.

مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز با بیان این‌که در این نمایشگاه می‌توان به صورت الکترونیکی و حضوری اقدام به عرضه محصولات کرد، گفت: در ایجاد چنین فرصت نمایشگاهی، تبریز دومین شهر پس از تهران خواهد بود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، وی در این جلسه پیشنهاد مدیریت بازارچه بانوی مهر به صورت هیات امنایی را مطرح کرد تا از این طریق سازمان‌های مردم نهاد نیز بتوانند در این زمینه مشارکت داشته باشند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟