مسئولین شادگان باید پاسخگوی سهل انگاری خود باشند

به گزارش رکنا، عصر دیروز دکتر شکراله سلمان زاده؛ رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان در گفتگو با خبرنگار رکنا ضمن اعتراض شدید به برگزاری مراسم عزاداری و عروسی در شادگان اظهار داشت: مسئولین این شهرستان باید پاسخگوی سهل انگاری خود در جلوگیری از تشکیل اینگونه تجمعات باشند.

سلمان زاده گفت: با توجه به مصوبه ستاد کرونا استان خوزستان مبنی بر الزام به اجرای محدودیت ها و اعلام وضعیت قرمز در منطقه، مشاهده ی تجمعات چندین هزار نفری در این شرایط بحرانی قابل اغماض نیست.

کرونا در خوزستان بیداد می کند

وی تاکید داشت: در صورتیکه این سهل انگاری از سوی مسئولین شادگان به روال فعلی ادامه داشته باشد، باید منتظر افزایش شدیدتر شیوع بیماری کرونا در این منطقه باشیم که قطعاً تبعات منفی آن شهرهای همجوار و حتی استان را نیز در بر خواهد گرفت.

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان ادامه داد: در حالی که جهادگران حوزه بهداشت و درمان قریب به پنج ماه است که با ایثار و تلاش شبانه روزی خود سعی در کنترل بیماری و درمان بیماران دارند، متاسفانه ادامه ی برگزاری چنین تجمعاتی تلاش های آنان را بی اثر و سلامت عمومی مردم را تهدید خواهد کرد.

گفتنی است چندروز پیش درپی فوت یکی از بزرگان طایفه آلبوغوبیش درشهرستان شادگان چندین هزار نفر درمراسم تشییع جنازه این شیخ شرکت کرده بودند که فیلمهای انتشاریافته این مراسم فضایی مجازی رامنفجر کردچندین هزارنفر بدون رعایت پروتوکولهای بهداشتی در این مراسم شرکت کرده بودند وهزاران گلوله نیز دراین مراسم به سمت آسمان شلیک شده بود لازم به ذکراست درحالی که این فیلمهابصورت لایو درفضای مجازی انتشارمیافت سرپرست فرمانداری شادگان در حرکتی کاملا عجیب اظهار نموده بود که این حجم آدم درمراسم شادگان شرکت نکرده بودند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

علی رنجکش

 

آیا این خبر مفید بود؟