فیلمبرداری به جای کمک در صحنه غرق شدن پسر جوان + فیلم / هند
حجم ویدیو: 8.78M | مدت زمان ویدیو: 00:01:12

به گزارش رکنا، با فرارسیدن فصل تابستان و گرم شدن هوا برخی افراد به دریا یا رودخانه‌ها پناه می‌برند تا بتوانند از گرمای هوا خلاص شوند. اما نکته مهمی که باید در نظر داشت شناکردن در محل‌های تعیین شده و پرهیز از شنا در محل‌های پرخطر است. اقدامی که می‌تواند به راحتی مرگ افرادی را که آشنایی کافی به فنون شنا ندارند رقم بزند، مانند اتفاقی که به تازگی برای یک نوجوان هندوستانی رخ داد.

این نوجوان که به داخل یک رودخانه پریده بود در اثر نداشتن مهارت کافی در فنون شنا غرق شد. در حالی که قربانی در داخل رودخانه در جدال با مرگ بود، دوستانش به جای کمک به وی از او فیلم تهیه کردند. این اتفاق در ایالت «اوتار پرادش» هند رخ داد.

غرق شدن شناگر بی تجربه در رودخانه!

در ویدئویی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است چگونگی وقوع این حادثه را به تصویر می‌کشد. در ابتدای این ویدئو قربانی در حالی که به داخل رودخانه شیرجه می‌زند دیده می‌شود. لحظاتی در حالی که این پسر تلاش می‌کند خود را به حاشیه رودخانه برساند جریان آب او را به پایین رودخانه می‌کشاند. این در حالی است که دوستان وی همچنان با تلفن همراه خود مشغول تهیه فیلم از او هستند. سرانجام هنگامی آن‌ها متوجه غرق شدن دوست خود شدند که برای نجات او بسیار دیر شده بود. هنوز هویت قربانی مشخص نشده است. همچنین مشخص نیست آیا مسئولان محلی موفق به پیداکردن جسد این نوجوان شده اند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟