زن کارمند برای دیر نرسیدن به سرکار در خیابان شنا کرد! + عکس

به گزارش  رکنا، روزانه ویدئو‌های زیادی در فضای مجازی منتشر می‌شود، از ویدئو‌های آموزشی و ورزشی گرفته تا ویدئو‌های سرگرمی. اما برخی از این ویدئو‌ها کمی عجیب به نظر می‌رسند و شاید بیننده را در بهت و حیرت فرو ببرند، مانند ویدئوی شنای یک زن چینی در خیابان!

به تازگی وقوع سیل در جنوب چین مشکلاتی را برای مردم محلی این منطقه از این کشور رقم زد. آب گرفتگی خیابان‌ها و کوچه‌ها موجب شد تا مردم محلی برای رفت و آمد دچار مشکل شوند. اما این حادثه طبیعی نتوانست یک زن جوان بامصمم محلی را برای رسیدن سر موعد بر سر کار با مشکل مواجه کند. این زن با وجود آنکه خیابان‌های محل زندگی اش دچار آب گرفتگی شده بود تصمیم گرفت با شنا کردن خود را به محل کار برساند. در ویدئویی که از این زن منتشر شده است او را در حال شنا کردن در یکی از خیابان‌های شهر «زونیی» واقع در ایالت گوائیژو نشان می‌دهد.

انتشار این ویدئو در شبکه‌های اجتماعی چین با واکنش کاربران همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «واقعا رسیدن به موقع به محل کار ارزش این را داشت که این زن در آب کثیف خیابان اقدام به شنا کند. شاید او مجبور شود بهایی گران بابت این اقدام غیرمنطقی خود پرداخت کند.»برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟