تصادف مرگبار پراید با نیسان آبی در رشت / 3 تن در دم جان باختند

به گزارش رکنا، سرهنگ جاور صفاری، سرپرست پلیس راه استان گیلان گفت: در برخورد یک خودروی پراید با یک خودرو وانت نیسان ۳ نفر در آزادراه رشت - قزوین جان باختند و ۲ نفر مجروح شدند.

او افزود: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع تصادف در آزادراه رشت - قزوین، ماموران پلیس راه به محل حادثه اعزام شدند.

سرپرست پلیس راه گیلان اظهار داشت: با حضور پلیس و تیم‌های امدادی در محل اعلامی و بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد، یک دستگاه خودرو سواری پراید که در آزادراه رشت - قزوین بعد از پل خرشک در حال حرکت بوده با یک دستگاه وانت نیسان برخورد کرده است.

3 سرنشین در صحنه تصادف فوت شدند

سرهنگ صفاری ادامه داد: در این حادثه ۳ سرنشین ۲، ۲۷ و ۳۳ ساله سواری پراید در صحنه تصادف فوت و راننده ۳۲ ساله و سرنشین ۳۵ ساله دیگر این خودرو مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.

او بیان کرد: علت این تصادف از سوی کارشناسان پلیس راه، عدم توجه به جلو از سوی سواری پراید اعلام شده است.

سرپرست پلیس راه گیلان تصریح کرد: برابر ماده ۱۸۰ آئین‌نامه راهنمایی و رانندگی رانندگان باید در هر حال توجه کافی به مقابل خود داشته باشند چرا که وسیله نقلیه جلویی امکان دارد به هر دلیلی و در هر لحظه‌ای از سرعت خود بکاهد، متوقف شود یا تغییر مسیر دهد، لذا در صورت عدم توجه به جلو احتمال حادثه افزایش پیدا می‌کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟