شیطان خانه زوج همدانی یک زن بود

به گزارش رکنا، رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان همدان با بیان اینکه انتشار تصاویر شخصی یک خانم موجب هتک حیثیت و از هم پاشیدن زندگی زناشویی وی شده است گفت: عامل انتشار تصاویر شاکی، دوست صمیمی وی بوده است.

سرهنگ فیروز سرخوش‌نهاد ، در تشریح این خبر، مطرح کرد: در پی مراجعه یک خانم جوان پس از انتشار تصاویر شخصی وی در فضای مجازی که عواقب جبران ناپذیری از جمله هتک حیثیت و از هم پاشیدن زندگی مشترک او شده بود، شناسایی متهم در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت.

حسادت دوست یک زندگی را در همدان برهم ریخت

وی با بیان اینکه با اقدامات فنی و پلیسی، متهم، شناسایی و پس از کسب مجوزقضایی در محل سکونتش دستگیر شد ادامه داد: متهم، دوست صمیمی شاکی بوده که اقدام به انتشار تصاویر شخصی وی کرده بود.

سرهنگ سرخوش‌نهاد تصریح کرد: در روند بازجویی متهم انگیزه خود را از انجام این اقدام مجرمانه، حسادت به زندگی مشت دوست صمیمی و قدیمی اعلام کرد.

رئیس پلیس فتا استان همدان با بیان اینکه اعاده حیثیت و اثبات انتشار تصاویر شخصی در فضای مجازی به راحتی امکان پذیر نیست توصیه کرد: انتشار اطلاعات خصوصی و تصاویر شخصی در فضای مجازی و بین افراد ممکن است تبعیت‌های جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد و از شهروندان تقاضا داریم احتیاط لازم را داشته باشند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟