گیاهان دارویی زن کرمانی را به ناکجاآباد برد

به گزارش رکنا، مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان کرمان از تلاش یک هفته‌ای ۳۴ نیروی امدادی برای جستجوی زن ۶۹ ساله در کوهپایه کرمان خبر داد.

تلاش 7 روزه برای پیداکردن زن 69 ساله در کرمان/جستجو ادامه دارد

 رضا فلاح با اشاره به اعلام مفقودی یک زن ۶۹ ساله توسط نیروهای مردمی از روستای کوهپایه با مرکز کنترل و هماهنگی اضطراری جمعیت هلال‌احمر کرمان در روز جمعه ۲۳ خردادماه جاری اظهار داشت: در اولین روز جست‌وجو تیم کوهستان کرمان به منطقه فوسک کوهپایه اعزام شد.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر با اشاره به تلاش ۳۴ نیروی امدادی به مدت یک هفته در این منطقه افزود: تیم‌های امدادونجات روزانه حدود ۳۳ کیلومتر در منطقه کوهستانی برای پیدا کردن این خانم ۶۹ ساله پیمایش کردند.

وی با اشاره به حضور تیم‌های امدادونجات کوهستان، آنست و ارزیاب در منطقه مذکور خاطرنشان کرد: در این عملیات ۲ قلاده سگ و هشت دستگاه خودروی آمبولانس و خودروی کمکدار سبک به کار گرفته شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان کرمان ضمن قدردانی از تلاش شبانه‌روزی نیروهای امدادی کرمان و ماهان تصریح کرد: با توجه به اینکه نیروهای امدادی جمعیت هلال‌احمر با تمام توان و قوا منطقه فوسک کوهپایه را به مدت یک هفته جستجو و پیمایش کردند متاسفانه این زن ۶۹ ساله پیدا نشد و ادامه پیگیری‌های این واقعه به سازمان های مربوطه سپرده شده است.

فلاح با اشاره به اینکه این زن ۶۹ ساله برای جمع‌آوری گیاهان دارویی به منطقه فوسک عزیمت کرده بود، خاطرنشان کرد: در این عملیات نیروهای سپاه، انتظامی، بسیج و مردمی نیز نجاتگران و امدادگران جمعیت هلال احمر را همراهی کردند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟