کشف مواد مخدر در دره شهر

به گزارش رکنا، سرهنگ علی جمالوندی فرمانده انتظامی شهرستان دره شهر گفت: در راستای تداوم اجرای طرح مبارزه با توزیع کنندگان مواد مخدر و ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده شهری و روستایی و در پی کسب خبری مبنی بر اینکه ۲ دستگاه خودروی حامل مواد مخدر قصد عبور از یکی از محور‌های مواصلاتی شهرستان را دارد، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

او افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان پس از حضور در محور مواصلاتی، خودرو‌های مورد نظر که یک دستگاه تویوتا کمری و یک دستگاه پژو ۴۰۵ بودند را شناسائی و جهت بررسی بیشتر آن‌ها را متوقف کردند.

دستگیری قاچاقچیان در دره شهر

سرهنگ جمالوندی ادامه داد: ماموران در بازرسی‌های انجام شده از این ۲ خودرو موفق شدند ۳ کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک را که به طرز ماهرانه‌ای در داخل خودرو‌ها جاسازی شده بود کشف کنند.

او اضافه کرد: در این راستا ۲ متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی و از آنجا روانه زندان و خودرو‌های آن‌ها به پارکینگ منتقل شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان دره شهر در پایان با اشاره به اینکه یکی از اولویت‌های پلیس مبارزه با قاچاقچیان موادمخدر می‌باشد، اظهار کرد: پلیس با شماره تلفن ۱۱۰ آماده دریافت اخبار و اطلاعات مردمی و همکاری مردم در زمینه برخورد قاطع با بر هم زنندگان امنیت جامعه می‌باشد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟