حادثه ای هولناک در بزرگراه فتح / تصادف زنجیره ای حادثه آفرید + عکس

به گزارش رکنا، در پی تماس شهروندان با سامانه 125 در ساعت 10:45 دقیقه صبح امروز و در خواست کمک از آتش نشانی تهران برای امدادرسانی، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بی درنگ آتش نشانان ایستگاه 62 و گروه امداد و نجات 5 را به بزرگراه فتح، نرسیده به شیر پاستوریزه رهسپار کرد.

برخورد شدید کامیونت با چهار خودرو سواری و یک اتوبوس

رضا عزیزی فرمانده آتش نشانان اعزامی در این باره گفت: با رسیدن آتش نشانان به محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه کامیونت بنا بدلایل نامعلومی درحین حرکت در مسیر غرب به شرق بزرگراه فتح به شدت با چهار خودرو سواری و نیز یک دستگاه اتوبوس برخورد کرده که خوشبختانه دراین حادثه به هیج یک از سرنشینان این وسایط نقلیه صدمه ای نرسید.

وی در ادامه افزود: نیروهای آتش نشانی بی درنگ سطح خیابان که بر اثر شکستگی شیشه های خودرو نا ایمن شده بود را پاک سازی کردند و همچنین در ادامه عملیات خود با همکاری عوامل راهورتمامی خودروهای تصادفی را برای بازشدن دوباره مسیر تردد، به حاشیه امن بزرگراه انتقال دادند.

عزیزی با اشاره به این که علت بروز این حادثه از طرف پلیس راهور منطقه دردست بررسی است، خاطرنشان کرد: پس از ایمن سازی کامل محل و جابجایی خودروهای تصادفی توسط آتش نشانان، مسیر تردد خودروها دوباره باز شد و عبور و مرور خودرو ها به حالت عادی بازگشت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

تصادف کامیونت با پنج وسیله نقلیه در بزرگراه فتح

تصادف کامیونت با پنج وسیله نقلیه در بزرگراه فتح

تصادف کامیونت با پنج وسیله نقلیه در بزرگراه فتح

آیا این خبر مفید بود؟