انهدام باند سارقان خانه در بندر انزلی

به گزارش رکنا، سرهنگ سید جعفر جوانمردی، فرمانده انتظامی بندرانزلی از انهدام باند سارقان منزل با ۱۲ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد و گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت در بندر انزلی، دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

او با بیان اینکه پس از تحقیقات و تعقیب سرنخ‌ها، متهم اصلی این پرونده شناسایی شد، افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با بررسی دقیق صحنه‌های وقوع سرقت و تحقیقات میدانی، هویت متهم و مخفیگاهش را شناسایی کردند.

دستگیری باند سارقان خانه در بندرانزلی

این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران با هماهنگی قضایی به محل مورد نظر اعزام شدند، ادامه داد: متهم ۲۷ ساله در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و در تحقیقات پلیس ضمن معرفی ۲ همدستش به ۱۲ فقره سرقت منزل در بندر انزلی اعتراف کرد.

سرهنگ جوانمردی بیان کرد: ۲ همدست ۳۲ و ۳۵ ساله این سارق نیز شناسایی و با هماهنگی قضایی در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

او با اشاره به اینکه از مخفیگاه سارقان ۳ دستگاه جارو برقی، یک دستگاه بخارشور، یک دستگاه سنگ فرز، یک دستگاه دیلرشارژی، یک دستگاه اجاق گاز و یک سرخ کن و ۱۰۰ کیلو برنج کشف شد، گفت: با اعترافات متهمان ۵ مالخر نیز در این پرونده شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی بندرانزلی با بیان اینکه متهمان با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شدند، تصریح کرد: عدم قفل کردن درب منزل و نبود حفاظ مناسب در پنجره‌ها نفوذ به منزل را برای سارقان تسهیل می‌کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟