دستگیری سارق میلیاردی داروخانه در آزادشهر

به گزارش رکنا، سرهنگ سعید دادگر فرمانده انتظامی گلستان گفت: بنا بر اعلام مدیر یکی از داروخانه‌های آزادشهر مبنی بر کسری قابل توجه وجوهات دریافتی و احتمال برداشت مبالغ توسط یکی از کارکنان، مراتب بصورت ویژه در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی گلستان افزود: بررسی‌های تخصصی پلیس در این راستا آغاز شد و پس از یکسری اقدامات فنی و اطلاعاتی، ماموران به سرنخ‌هایی در این خصوص رسیدند.

سارقان میلیاردی داروخانه ها به دام افتادند / در گلستان رخ داد

او گفت: با انجام تحقیقات تکمیلی و اطمینان از اینکه برداشت غیرقانونی مبالغ توسط یکی از کارکنان داروخانه صورت گرفته، طی هماهنگی با مقام قضائی متهم در عملیاتی ضربتی دستگیر و به مقر پلیس منتقل شد.

سرهنگ دادگر افزود: متهم در تحقیقات اولیه منکر هرگونه جرمی بود که پس از مواجهه با مستندات پلیس اعتراف کرد، طی مدت ۶ سال در بسیاری از روز‌ها مبالغی را با شیوه و شگرد‌های خاص از داروخانه خارج کرده است.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه متهم به ۲۰ میلیارد ریال سرقت وجه نقد طی این مدت اقرار کرده است، گفت: سارق حرفه‌ای پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟