مرگ تلخ مادر تالشی و دخترش مقابل چشمان خانواده + عکس خودروی له شده

به گزارش رکنا،  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار تالش از مرگ ۲ نفر و مصدومیت یک نفر در تصادف رانندگی در محدوده روستای گردشگری قروق این شهرستان خبر داد.

علی درمانی شامگاه شنبه اظهار کرد: در این حادثه که ظهر امروز روی داده، یک دستگاه سواری با یک خودروی خاور پارک شده در کنار خیابان، با شدت برخورد کرده است.

وی افزود: یک مادر با ۲ دخترش که از اهالی روستای قروق هستند، سرنشینان خودروی سواری بوده اند و متاسفانه مادر و دختر هفت ساله در این حادثه در دم جان باخته اند و دختر دیگر، مصدوم و با کمک نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شده است.

تصادف رانندگی در تالش سبب مرگ ۲ نفر شد

وی ادامه داد: نوع خودروی سواری به دلیل متلاشی شدن، مشخص نشده و جزئیات و علت سانحه از سوی عوامل پلیس راه و راهنمایی و رانندگی در دست بررسی است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار تالش با اشاره به گردشگرپذیر بودن روستا و منطقه قروق این شهرستان، از شهروندان و گردشگران خواست در گذر از راه ها با احتیاط و سرعت مطمئنه رانندگی کنند.

شهرستان تالش با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت و با بخش های مرکزی، اسالم، حویق و کرگانرود در ۱۱۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟