فیلم انتشار نیافته از لحظه حمله به ماشین زندان در میناب! / اختصاصی
حجم ویدیو: 4.11M | مدت زمان ویدیو: 00:00:33

به گزارش رکنا ، دو روز پیش سه دستگاه خودرو پژو به مینی بوس حامل زندانیان در شهرستان میناب حمله کردند و موفق به فراری دادن زندانیان شدند. چند تن از این زندانیان جزو «اشرار مسلح» بودند. اما هدف حمله کنندگان فراری دادن کدام شرور مسلح بوده است؟

یکی از زندانیانی که در این درگیری مسلحانه موفق به فرار شد، همان کسی است که سال گذشته یکی از فرماندهان انتظامی میناب را به شهادت رسانده بود.

ردپای قاچاقچی مشهور در جنوب کشور

این شرور سابقه‌دار که پلیس از او به عنوان یکی از قاچاقچیان شناخته‌شده جنوب کشور نام برده، مهر ماه سال گذشته بازداشت شده بود. او متهم اصلی پرونده قتل شهید حجت‌الله دشتبانی فرمانده ایست و بازرسی چغازردی میناب است. به نظر می‌رسد هدف اصلی حمله کنندگان فراری دادن این شرور سابقه دار بوده است.

آن‌طور که افراد بومی می‌گویند، اشرار مسلح در حین فرار در حوالی ایست و بازرسی سرنی نیز بار دیگر با نیروهای پلیس درگیر شدند، با وجود این آنها باز هم موفق به فرار شدند.

بیشتر زندانیان از اشرار مسلح و سابقه‌دار هستند

این حادثه ظهر شنبه در حالی رخ داد که محکومان در مسیر بازگشت از دادگاه به ندامتگاه این شهر بودند. سه خودروی پژو با چند سرنشین مسلح این نقشه فرار را اجرا کردند. با این حال مقامات قضائی و انتظامی به جزئیات این حادثه اشاره‌ای نکرده‌اند، اما گفته می‌شود بیشتر زندانیان از اشرار مسلح و سابقه‌داری هستند که طی چند عملیات جداگانه به بازداشت پلیس درآمده بودند. هنوز تعداد دقیق زندانیان متواری و هویت آنها اعلام نشده است.

تجسس پلیس برای دستگیری متهم فراری

هم‌اکنون یگان‌های مختلفی از پلیس‌های تخصصی استان هرمزگان در حال تجسس و پیگیری برای دستگیری این متهم فراری هستند. در فیلم کوتاهی هم که از این حادثه منتشر شده، تنها مینی‌بوس آبی‌رنگی دیده می‌شود که در حاشیه جاده متوقف شده و مأموران پلیس هم در اطراف آن دیده می‌شوند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟