درگیری خونین بین روستاییان بانه

به گزارش رکنا ، به دنبال وقوع نزاع و درگیری دسته جمعی در بین اهالی دو روستا در شهرستان بانه بیست نفر زخمی و مصدوم شدند.

بعد از ظهر روز دوشنبه اختلاف قدیمی مردم ساکن در دو روستای سیوج و صد بار شهرستان بانه در خصوص بهره برداری از منابع طبیعی باعث بروز نزاع و درگیری بین آنها شد.

در جریان وقوع این نزاع ۲۰ نفر از اهالی این دو روستا زخمی شده و به همین دلیل برای مداوا به مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان بانه مراجعه کردند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان بانه چه گفت؟

در حالی فرمانده انتظامی شهرستان بانه از عدم ثبت شکایت به دنبال وقوع نزاع در بین اهالی روستا خبر می دهد، که رئیس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان از مراجعه ۲۰ نفر از مصدومان به مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان بانه خبر داد.

محمد شاه ویسی ادامه داد: بر اساس اعلام مراکز بهداشتی و درمانی ۱۸ نفر از افراد مصدوم شده به صورت سرپایی درمان و از بیمارستان ترخیص شده‌اند ولی یکی از افراد هم اکنون در بیمارستان شهرستان بانه بستری است.

وی به آسیب دیدن یکی دیگر از اهالی این روستا اشاره کرد و افزود: متأسفانه یکی دیگر از اهالی این روستا به دلیل شدت آسیب دیدگی از ناحیه سر به بیمارستان شهرستان سنندج اعزام شد.

براساس اعلام منابع محلی درگیری و نزاع بین اهالی دو روستای شهرستان بانه به دلیل نوع بهره برداری از منابع طبیعی مشترک بین آنهاست.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟