عکس های زنی جوان که در دربند سقوط وحشتناکی داشت

به گزارش رکنا، رئیس جمعیت هلال احمر شمیرانات اعلام کرد: تیم امداد هوایی با پشتیبانی تیم واکنش سریع هلال احمر استان تهران موفق شدند پس از ۷ ساعت عملیات، خانم کوهنورد ۳۴ ساله را که در ارتفاعات دربند سقوط و شدیداً مصدوم شد به بیمارستان میلاد تهران منتقل کنند‌.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان شمیرانات، حسن فراهانی شامگاه جمعه اظهار داشت: در پی اعلام حادثه از مرکز عملیات هلال احمر استان تهران مبنی بر سقوط این کوهنورد در ارتفاعات کوهستان دربند (منطقه تابلو بوتان) ومصدومیت وی به علت پارگی طناب و سقوط از ارتفاع، بلافاصله دو تیم عملیاتی جست‌ و جو و نجات به منطقه حادثه اعزام شدند.

اعزام بالگرد برای نجات خانم کوهنورد در ارتفاعات دربند

شهروندان در صورت وقوع حادثه می‌توانند با شماره تماس ۱۱۲ جمعیت هلال احمر ارتباط برقرار کنند.

فراهانی با توجه به شرایط منطقه و حوادث متعددی که برای کوهنوردان و گردشگران رخ می‌دهد تأکید کرد: ورزشکاران و شهروندان نکات ایمنی را رعایت کنند تا شاهد چنین حوادثی نباشیم.

این مقام مسئول تصریح کرد: به علت صعب العبور بودن مسیر، در نهایت با تلاش نجاتگران پایگاه امداد و نجات کوهستان هلال احمر شمیرانات پس ازحدود ۷ ساعت عملیات در شرایط سخت وصعب العبور، سریعاً تیم امداد هوایی با پشتیبانی تیم واکنش سریع هلال احمر استان تهران اعزام و مصدوم را به بیمارستان میلاد تهران انتقال دادند.

وی افزود: پس از رسیدن امدادگران مشخص شد کوهنورد مذکور دچار آسیب دیدگی شدید (مولتی تروما) شده و پس از اقدامات امدادی اولیه، تثبیت فیزیکی و مراقبت های پزشکی توسط تیم اعزامی به محل امن منتقل شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

نجات زن

آیا این خبر مفید بود؟