نجات 2 مصدوم همدانی با تلاش آتش نشانان

به گزارش رکنا، محمدرضا بیاناتی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: طبق اعلام مرکز کنترل و فرماندهی عملیات سازمان، ۸ عملیات اطفای حریق و ۳ عملیات امداد و نجات حاصل تلاش فرشتگان نجات شهر همدان در۲۴ ساعت گذشته بوده است.

او افزود: شهروندان همدانی دیروز ۳۵۷ مرتبه با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته‌اند که از این تعداد ۱۱ مورد منجر به عملیات شده است.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان با بیان اینکه ۸ تماس برای مشاوره و راهنمایی برقرارشده است گفت: یکی از اموری که بصورت جدی مورد توجه سازمان است ارائه مشاوره و راهنمایی به شهروندان در هنگام حوادث است .

آتش نشانان 2 همدانی را نجات دادند

بیاناتی ادامه داد: تماس‌های برقرار شده با سامانه‌ی ۱۲۵ همدان علاوه بر مواردی که منجر به عملیات و مشاوره شده شامل ۵۰ تماس اشتباه و متأسفانه ۲۸۸ مورد از تماس‌ها نیز ایجاد مزاحمت بوده است.

او گفت: عملیات‌های انجام شده در این مدت ۸ مورد آتش سوزی شامل حریق مغازه در شهرک مدنی، واژگونی و نشت سوخت خودرو در بلوار ارتش، حریق مخروبه در حصار حاج شمسعلی، حریق سطل زباله در میدان هگمتانه، حریق درختان در شکریه و ۳ مورد حریق ضایعات در صدف و بلوار بدیع الزمان ۲ مورد بوده و همچنین ۳ مورد عملیات امداد و نجات شامل ۲ مورد نجات افراد محبوس شده در آسانسور در شهرک فرهنگیان و صدف و مهار اجسام در حال سقوط در شهرک بهشتی بوده است.

رئیس سازمان آتش نشانی همدان عنوان کرد: تعداد ۲ نفر نجات یافته طی این عملیات‌ها گزارش شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟