ماجرای شهیدی که زمان شهادتش را پیش بینی کرده بود + عکس

به گزارش رکنا، سردار حسین رحیمی ظهر امروز در مراسم تشییع پیکر شهید میلاد خسروی در ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ اظهار کرد: این شهید شب گذشته در حالی که صادقانه و مقتدرانه در حال ایجاد نظم و آرمش برای شهروندان تهرانی بود، به یک گروه از سارقان مسلح برخورد کرد.

رئیس پلیس تهران بزرگ افزود: این گروه از سارقان مسلح مدتها آرامش آن منطقه را برهم زده بودند و ناجوانمردانه وی را به شهادت رساندند.

میلاد خسروی به شهادت رسید

وی تصریح کرد: شهید خسروی از خانواده شهدا بود، این شهید خودش یک هفته قبل شهادتش را پیش‌بینی کرده و گفته بود اگر شهید شدم کجا مرا دفن کنید. شهید خسروی شهادت خود را پیش‌بینی کرده و در چندین مورد برخورد با مجرمان باندی جزو پیشگامان بود.

رحیمی یادآور شد: مردم بدانند ما برای آرامش، امنیت و آسایش آنها شب و روز، ماه و رمضان و سایر ماه‌ها نمی‌شناسیم و فدای آرایش مردم می‌شویم.

شهادت مامور جوان کلانتری شهرک غرب در درگیری با سارقان مسلح

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه پیرو راه شهید عزیز سلیمانی و تمام شهیدان هستیم، گفت: با تمام وجود پای امنیت مردم می‌ایستیم.

گفتنی است، شب گذشته درپی عملیات تعقیب و گریز سارقان منزل، استواریکم "میلاد خسروی "؛ مأمور کلانتری 134 شهرک قدس، حین دستگیری سارقان مسلح به فیض عظمای شهادت نائل آمد.

شهید خسروی؛ 26 ساله، مجرد و تک فرزند خانواده بود، این شهید شجاع، انقلابی و فداکار نقش زیادی در تأمین امنیت شهروندان و پیشگیری از وقوع جرائم و همچنین دستگیری سارقان در محدوده استحفاظی خود داشت.

پیکر این شهید برای تدفین به بوئین‌زهرا منتقل شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

eca7e3eb-649c-4a00-afde-eba0742af99c

شهادت مامور کلانتری میلا د خسروی

آیا این خبر مفید بود؟