دستگیری کفتارهای خودرو و ارز در مهاباد

به گزارش رکنا، سرهنگ برزو تجاری اظهار کرد: در راستای رصد فضای مجازی، کنترل و شناسایی افرادی که اقدام به التهاب در بازار خودرو و ارز در فضای مجازی می‌کردند، کارشناسان پلیس فتا موفق به شناسایی سه نفر در این زمینه شدند.

او ادامه داد: این افراد با ایجاد صفحات اینستاگرامی و کانال های تلگرامی در فضای مجازی با انتشار قیمت‌های متفاوت خودرو و ارز موجب تشویش اذهان عمومی می‌شدند.

فرمانده انتظامی مهاباد اضافه کرد: مراتب به صورت ویژه در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت و پس از یک سری عملیات سایبری و شناسایی متهمین، با اخذ دستور مقام قضایی دستگیر شدند.

عاملان التهاب در بازار خودرو و ارز مهاباد دستگیر شدند

تجاری در خصوص انگیزه این افراد گفت: متهمین در اظهارات خود انتشار این قیمت‌ها در فضای مجازی را به قصد کسب درآمد و همچنین ایجاد انگیزه برای افزایش کاربران در صفحات مجازی خود عنوان کردند.

او بیان کرد: کلیه صفحات مجازی متهمین توسط پلیس فتا مسدود و متهمین به همراه پرونده تحویل مقام قضایی داده شدند و قرار قانونی لازم نیز صادر شد.

فرمانده انتظامی مهاباد در پایان به شهروندان توصیه کرد: اخبار مربوط به قیمت خودرو و ارز را از سایت ها و شرکت های معتبر داخلی دنبال کنند و هرگز به اخباری که در بعضی از سایت ها و کانال های مجازی منتشر می‌شود، اعتماد نکنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟