پایان کار شرورهای مسلح در مشهد / آنها آرامش مشهد را بهم ریخته بودند

به گزارش رکنا ، سرهنگ عباس صارمی ساداتی گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر شرارت و تیراندازی هوایی ۲ جوان پرایدسوار در محدوده بلوار طبرسی شمالی مشهد، پی گیری موضوع در دستور کار ماموران انتظامی مشهد قرار گرفت.

او افزود: در پی هماهنگی‌های به عمل آمده، بلافاصله تحقیقات پلیسی آغاز و بررسی‌های اولیه نشان می‌داد ۲ جوان پرایدسوار در حالی که یکی از آنان اسلحه شکاری و قمه در دست داشته، اقدام به تیراندازی هوایی و پس از آن ایراد خسارت به یک دستگاه موتورسیکلت و خودرو پارک شده در کنار خیابان کرده و متواری شده اند.

عملیات ضربتی پلیس 

فرمانده انتظامی مشهد ادامه داد: ماموران انتظامی مشهد در این ماموریت ضربتی با پی گیری دقیق سرنخ‌های به دست آمده به اطلاعاتی دست یافتند که منجر به چهره زنی ۲ عامل اصلی این شرارت خیابانی شد.

فرار با شکستن شیشه های خانه 

صارمی بیان کرد: ماموران انتظامی با تعقیب و مراقبت‌های پوششی، مخفیگاه متهمان را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی برای بازرسی محل وارد عمل شد و در نتیجه ۲ متهم اصلی پرونده در حالی که اقدام به تخریب شیشه‌های یک خانه کرده و قصد فرار داشتند را دستگیر کردند.

3 متهم دیگر در این حادثه

او با اشاره به این که در ادامه این عملیات موفق ۳ متهم دیگر این پرونده نیز توسط پلیس دستگیر شدند، تصریح کرد: از این متهمان یک قبضه اسلحه شکاری، ۶ فشنگ و ۲ قمه کشف شد.

فرمانده انتظامی مشهد تاکید کرد: ۲ متهم اصلی پرونده که دارای سابقه نزاع هستند در تحقیقات اولیه به شرارت اعتراف کرده اند و با دستورات تخصصی مقام قضایی، تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید

آیا این خبر مفید بود؟