عکسی دردناک از اجساد 3 عضو خانواده اردبیلی / همه گریه کردند!

به گزارش رکنا،  رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی اورژانس استان اردبیل گفت: بر اثر مسمومیت منوکسید کربن در یک واحد مسکونی در یکی از محلات اردبیل، یک خانواده جان خود را از دست دادند.

مجید محمد غریبانی  اظهار کرد: عصر روز گذشته طی تماسی با مرکز فوریت‌های پزشکی اورژانس اردبیل، گاز گرفتی سه عضو خانواده گزار‌ش شد.

مرگ خاموش 3 عضو یک خانواده

وی افزود: دو دستگاه آمبولانس و تکنسین‌های اورژانس اردبیل به محل حادثه اعزام شدند که متأسفانه هر سه عضو خانواده شامل؛ مرد 32 ساله، خانم 31 ساله و پسر 8 ساله جان خود را از دست داده بودند.

مرگ تلخ پسر 8 ساله اردبیلی و پدر و مادرش بر اثر گازگرفتگی

سخنگوی سازمان آتش نشانی استان اردبیل نیز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل بیان کرد: با اعلام مرکز فوریت‌های 110 پلیس مبنی بر گاز گرفتگی در یکی از محلات اردبیل، آتش نشانان ایستگاه پنجم به محل حادثه اعزام شدند.

ایمانی گفت‌: براساس تحقیقات اولیه آتش نشانی، احتمالا نشت گاز منوکسید کربن از کباب پز خانگی منجر به گاز گرفتگی 3 عضو خانواده شده که برای بررسی علت دقیق حادثه، اجساد به پزشکی قانونی استان منتقل شدند.

وی تاکید کرد: خانواده‌ها برای پیشگیری از چنین حوادثی از نصب وسایل گازسوز غیر استاندارد خودداری کرده و نکات ایمنی را در بکارگیری این‌گونه وسایل رعایت کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟