بار قاچاق اصفهان به تهران نرسید

به گزارش رکنا ، سردار"مهدی معصوم بیگی فرمانده انتظامی استان اصفهان در تشریح این خبر اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشرافیت اطلاعاتی خود از تردد یک دستگاه کامیون حامل کالای قاچاق در سطح شهر اصفهان مطلع و در یک اقدام دقیق، حساب شده و هوشمندانه خودروی مذکور را شناسایی و توقیف کردند.

این مقام ارشد انتظامی گفت: پس از توقیف خودرو ماموران با هماهنگی مقام قضائی از آن بازرسی به عمل آوردند که در نتیجه این عملیات ۲ دستگاه ماشین ظرفشویی، ۲ دستگاه ماشین لباسشویی، ۴ دستگاه تلویزیون UHD، ۲۲۰ هزار و ۴۷ متر پارچه، ۱۵۰ جفت کفش، یک هزار و ۵۰۵ ثوب البسه که همگی فاقد هرگونه مدارک مثبته گمرکی و به صورت قاچاق تهیه شده بودند را کشف شد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان، با بیان اینکه قرار بود این محموله به تهران منتقل شود که با هوشمندی به موقع ماموران این نقشه با شکست مواجه شد افزود: ارزش محموله مکشوفه برابر اعلام کارشناسان مربوطه ۱۱ میلیارد ریال عنوان شده است.

سردار معصوم بیگی، اظهار داشت: در این رابطه خودرو به همراه کالا‌های آن توقیف و راننده خودرو نیز با تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟