عکس لحظه قطع شدن پای یک تهرانی

قطع پا در تصادف

تصادف

تصادف پژو

تصادف 405

به گزارش رکنا ، روز گذشته در پی تماس خودرو‌های عبوری با سامانه ۱۲۵ در خصوص تصادف یک دستگاه خودروی ۴۰۵ و تویوتا رافور در بزرگراه یادگار امام شمال به جنوب قبل از اتوبان همت، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران ایستگاه ۵۸ را به محل اعزام نمود.

محسن صدفی فرمانده عملیات اظهار داشت: یک دستگاه خودروی ۴۰۵ و یکدستگاه خودروی تویوتا رافور به علت نامعلوم با یکدیگر تصادف نموده و سپس به موانع وسط بزرگراه برخورد کرده و متوقف شده بودند.

وی افزود: در پی این حادثه بسیار شدید، راننده خودروی تویوتا رافور به شدت از ناحیه پا آسیب دیده بود که شدت تصادف باعث قطع شدن پای ایشان گردیده بود.

وی ادامه داد: آتش نشانان با استفاده از ابزار نجات و هلماترو و با کمک نیرو‌های اورژانس پس از ایمن سازی و اقدامات اولیه درمانی، راننده را از داخل خودرو بیرون آورده و جهت انتقال به مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانس دادند.

وی افزود: آتش نشانان پس از پاکسازی محیط و با کمک نیرو‌های راهور، خودرو‌ها را به حاشیه امن بزرگراه انتقال داده و پس از پایان عملیات به ایستگاه مربوطه مراجعت نمودند. علت حادثه توسط عوامل راهور در دست بررسی است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

عکس ها : برهان بوربور

آیا این خبر مفید بود؟