بازداشت ساقی مواد مخدر در زندان تهران

به گزارش گروه حوادث رکنا ، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب گفت : از این فرد مقادیری مواد مخدر بیش از یک کیلو هرویین و یک کیلو شیشه کشف شد.

 سرهنگ "عبدالوهاب حسنوند"  اعلام کرد : چندی پیش یکی از زندانیان یکی از زندان های تهران بر اساس قوانین موجود مشمول استفاده از مرخصی زندان گردید که این فرد متاسفانه از اعتماد قانون به خود سوء استفاده کرده و به جای بروز رفتار شایسته به جهت فراهم کردن بسترهای رفاهی که قانون برای مجرمین و محکومین پیش بینی کرده ، با انجام یک عمل خلاف و مجرمانه باعث دستگیری خود و به احتمال فراوان افزوده شدن مدت محکومیتش در زندان گردید.

حسنوند در تشریح ماجرا بیان داشت : این فرد که چندی قبل در مرخصی زندان به سر می برد به صورت اتفاقی در دایره یکی از پرونده های پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران و مشخصا پایگاه نهم این پلیس وارد شده و به عنوان خریدار موفق به خرید مقادیری مواد مخدر شده بود که پلیس با توجه به شناسایی و کسب اطلاعات لازم از این فرد متوجه شد وی قصد ورود این مواد را به زندان دارد لذا به جای دستگیری وی و با پیشنهاد مسئولین زندان ،متهم را تحت نظر گرفته تا نحوه و شگرد ورود مواد مخدر به زندان برای مسئولین مشخص گردد.

این مقام انتظامی ادامه داد : با طراحی این شگرد، موارد با مرجع قضایی هماهنگ و پس از اخذ مجوز ،این سناریو پیگیری که خوشبختانه تبهکار مذکور در ورودی زندان توسط حراست زندان مورد بازرسی قرار گرفته و در حالی که مواد مخدر را در دیواره های داخلی ساک خود به صورت ماهرانه ای جاساز نموده بود لو رفته و دستگیر گردید.

سرهنگ حسنوند در پایان از کشف یک کیلو 144 گرم هرویین و یک کیلو و 469 گرم شیشه ،30 قرص ترامادل و 14 گرم گراس از این فرد خبر داد و گفت در این رابطه پرونده دیگری برای این متهم در دستگاه قضایی به جریان افتاد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟