کاهش تردد 80 درصدی مردم در روز طبیعت پایتخت / فرمانده پلیس شرق تهران خبر داد

به گزارش اختصاصی رکنا، سرتیپ دوم کیومرث عزیزی در خصوص ادامه طرح فاصله گذاری در روز ۱۳ فروردین به خبرنگار ما گفت: ما نیز همچون سایر شهرها از روز ۲۷ اسفند ۹۸ طرح نوروزی را به صورت عملیاتی به اجرا گذاشتیم تا اینکه ستاد مبارزه با کرونا دستوراتی را به پلیس اعمال کرد و نیروی انتظامی به عنوان یکی از کارگذارها طرح فاصله گذاری اجتماعی را در دستور کار خود قرار داد و اقدامات تشدید شد.

وی افزود: در این طرح تمام تردد خودروها تحت کنترل قرار گرفت و ورودی و خروجی ها در ۷ نقطه شرق تهران تحت نظر قرار گرفت و خودروهای شهرهای دیگر اجازه ورود به پایتخت نداشتند و همین طور به خودروهای پلاک تهران اجازه ورود به شهرهای دیگر داده نمی‌شد.

فرمانده انتظامی ویژه شرق تهران ادامه داد: با توجه به تشدید طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در روز ۱۳ فروردین همه محورهای مواصلاتی ، درون و برون شهری تحت کنترل قرار گرفت که با همکاری شهرداری، بخشداری و سازمان‌های دیگر همه تفرجگاه‌ها ‌و تفریحگاه‌ها تحت نظر قرار گرفت که خوشبختانه شهروندان توصیه‌ها را به خوبی رعایت کردند و هیچ مشکل و مخالفتی پیش نیامده است.

وی گفت: مردم تمام و کمال توصیه‌ها را گوش کردند به حدی که ترددها نسبت به روز قبل ۸۰ درصد کاهش داشته است و شهروندان از خانه خارج نشده‌اند.

سرتیپ دوم عزیزی در پایان گفت: این طرح تا روز بیستم فروردین ادامه دارد و‌ پلیس در خدمت مردم است و امیدواریم با این اتحاد مردمی زنجیره شیوع کروناویروس را قطع کنیم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟