حجم ویدیو: 5.62M | مدت زمان ویدیو: 00:00:46

به گزارش رکنا، یکی از نکات مهمی که باید رانندگان تازه کار به آن توجه ویژه داشته باشند این است که پس از دریافت گواهینامه بلافاصله اقدام به رانندگی در خیابان‌ها نکنند. این رانندگان با وجود دریافت گواهینامه نیاز است تا مدتی را به تمرین بیشتر در مکان‌های خلوت بپردازند تا برای رانندگی در مکان‌هایی با ترافیک زیاد آماده شوند. نکته‌ای که بی توجهی یک راننده زن تازه کار اهل چین به آن موجب شد تا او دخترش را روانه بیمارستان کند.

در این حادثه که در استان "ژیجیانگ " چین رخ داد این زن که به جای پدل ترمز، پایش را روی پدال گاز قرار داده بود موجب شد تا دختر ۸ ساله اش بر اثر جراحت روانه بیمارستان شود.

ویدئویی که توسط دوربین مداربسته تهیه شده است چگونگی وقوع این حادثه را به تصویر می‌کشد. در این حادثه هنگامی که این دختر در حال باز کردن درب ورودی خانه بود ناگهان از پشت سر توسط مادرش زیر گرفته شد و دچار جراحت شد.

در این ویدئو مشاهده می‌شود که این کودک پس از پیاده شدن از خودرو برای باز کردن درب به سمت جلو حرکت می‌کند.

این ویدئو نشان می‌دهد در لحظه‌ای که این دختر مقابل خودرو قرار گرفته ناگهان از پشت خودرو به او برخورد کرده و با شدت زیادی او را به سمت دیوار خانه پرت می‌کند. خودرو پس از اصابت به درخت متوقف شد. این دختر که از ناحیه ساق پا دچار شکستگی شده بود به بیمارستان منتقل شد.

در این حادثه علاوه بر جراحت این کودک، به خودرو و همچنین درب ورودی ساختمان نیز خسارت وارد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟