حجم ویدیو: 7.60M | مدت زمان ویدیو: 00:01:14

به گزارش رکنا، فیلمی عجیب از یک درگیری مسلحانه در مغازه دخانیاتی  از دوربین های مداربسته منتشر شده که  حمله خشنی را نشان می دهد.

در صحنه ای از ابتدای این فیلم که توسط دوربین مداربسته ضبط شده است مشاهده می شود که 2 مرد موتورسوار وارد خیابانی که این مغازه در آن قرار دارد شده و یکی از آنها که مسلح بود و اسلحه وینچستر به دست داشت از بیرون مغازه دخانیاتی شروع به شلیک به سوی مغازه می کند.

در ادامه این حادثه عجیب فیلم صحنه ضبط شده از داخل مغازه مشاهده می شود 2 مرد جوان که در داخل مغازه نشسته بودند شوکه شده و یکی از آنها زخمی می شود و دراین لحظه مرد مسلح همچنان که تیراندازی می کند وارد مغازه شده و ناگهان در این درگیری اسلحه از دستش رها می شود و یکی از دونفری که در مغازه نشسته بود با به دست آوردن اسلحه مهاجم او را مجبور به فرار کرده و ضمن تیراندازی به تعقیب او در خیابان می پردازد و وقتی مرد مهاجم به کمک همدستش با موتورسیکلت از صحنه می گریزد مغازه دار مصدوم به دلیل اصابت گلوله به کمرش و خونریزی شدید در پیاده رو می افتد که از سرنوشت وی و همکارش و افراد مهاجم تا کنون اطلاعات دقیقی به دست نیامده است.

تکمیلی

 حمله مسلحانه به یک فروشگاه دخانیاتی در دزفول به دلیل اختلافات شخصی / دادستان دزفول : موضوع با جدیت در حال پیگیری است

بر اساس فیلمی که در فضای مجازی منتشر گردید ؛ ۲ فرد مسلح با یک اسلحه وینچستر با حمله به یک فروشگاه دخانیاتی در دزفول ، پس از چندین بار تیراندازی از محل گریختند.

متاسفانه در پی این حمله ، یکی از فروشندگان مجروح و توسط ماموران اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

منصور محمدی خباز ، دادستان شهرستان دزفول درخصوص این اتفاق گفت : علت این درگیری اختلافات شخصی بوده است و شناسایی مهاجمان با جدیت در حال پیگیری است.

دادستان دزفول افزود : هیچ سرقتی از این فروشگاه صورت نگرفته و بحث سرقت مسلحانه صحت ندارد و موضوع اختلاف شخصی است.

وی در خاتمه گفت : موضوع با جدیت از سوی پلیس در حال پیگیری است و نتایج بدست آمده به اطلاع شهروندان اعلام میشود

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟