به گزارش رکنا،سرهنگ محمد معظمی گودرزی، فرمانده انتظامی شهرستان کرج با بیان این که شیوع ویروس کرونا باعث سوء استفاده برخی افراد سودجو و فرصت طلب شده است، گفت: طی تماس تلفنی شهروندان در حوزه کلانتری ۴۳ با کلانتری مربوطه از حضور سه فرد مشکوک با خودروی تیبا و ادوات ضدعفونی در آن منطقه مطلع شدیم.

او افزود: بلافاصله ماموران کلانتری در محل موردنظر حضور پیدا کرده و سه فرد متهم را به کلانتری منتقل کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: در بررسی سوابق ۳ متهم مشخص شد که هر سه دارای سوابق قضایی در حوزه های سرقت، مواد مخدر و مشروبات الکلی هستند.

او افزود: این سه نفر فاقد هرگونه مجوز از شبکه بهداشت و درمان مراجع مربوطه بوده و به قصد شناسایی منازل خالی از سکنه و یا اقدام به سرقت فوری دست به بهانه ضدعفونی معابر و منازل به درب منازل مراجعه می کردند.

سرهنگ گودرزی گفت: از شهروندان عزیز بابت تماس به موقع با ۱۱۰ سپاسگزاریم زیرا اگر این موضوع توسط شهروندان به موقع به اطلاع ما نمی رسید، عواقب سختی را در پی داشت.

او افزود: با توجه به شروع ویروس کرونا از شهروندان درخواست می‌کنیم اگر شخص یا اشخاصی به بهانه محلول پاشی و ضدعفونی به درب منزل مراجعه کردند، ابتدا مجوز آنان را جویا شده و رویت کنند و در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک با ۱۱۰ تماس بگیرند تا ماموران انتظامی در سریع ترین زمان در خدمت آنان باشند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟