حشمت بهمنی شامگاه سه شنبه در سخنانی با اشاره به اینکه از دیروز عصر بارندگی شدید در دلفان شروع شده است، اظهار داشت: تاکنون بالای ۱۳۰ میلی متر بارش باران در دلفان داشته ایم و در حال حاضر اوضاع شهر اصلاً خوب نیست.

وی با بیان اینکه شهر نورآباد را کاملاً آب گرفته و از هر طرف رودخانه‌ای در شهر جاری است، تصریح کرد: ما فقط تلاش می‌کنیم مردم را به مکان‌های امن ببریم.

فرماندار دلفان با تاکید بر اینکه اوضاع در دلفان بحرانی است، افزود: من نمی‌خواهم روحیه مردم را ضعیف کنم اما اوضاع خیلی خطرناک است.

بهمنی با اشاره به اینکه الان کاری از دست کسی برنمی آید، دستگاه‌های امدادی و خدماتی در شهر مستقر هستند، محل‌های اسکان پیش بینی شده است، اما حجم سیلاب آنقدر زیاد است که سیل فروردین یک چهارم این نمی‌شود، گفت: در حال حاضر به امکانات و ماشین آلات نیاز نداریم، تنها نجات مردم مهم است، البته خیلی از منازل مردم را تخلیه کرده ایم.

وی که در گفتگوی خبری سخن می‌گفت، با بیان اینکه برای فردا نیاز به لودر و بولدوزر و تجهیزات داریم، تصریح کرد: راه ۴۰ روستا قطع شده است، چندین پل قطع شده و مشکلی که داریم بارندگی شدید است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟