به گزارش رکنا، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان غربی از مسمومیت 95 نفر با گاز در یکی از تالارهای سلماس خبر داد و گفت: این حادثه فوتی نداشته است.باقر بهرامی ضمن اعلام این خبر افزود: ساعت ۱۷:۳۰ روز گذشته ۱۸ بهمن ماه از روستای صدقیان سلماس با فوریتهای پزشکی سلماس تماس گرفته و مسمومیت با گاز منو اکسید کربن را اعلام نمودند.

او ادامه داد: بلافاصله دو دستگاه آمبولانس فوریتهای پزشکی سلماس جهت کمک به مسمومین به روستای صدقیان اعزام گردیدند و ۱۰ نفر را به بیمارستان خاتم الانبیای سلماس منتقل کردند.

بهرامی گفت: این افراد در یکی از تالارهای سلماس دچار مسمومیت با گاز منواکسید کربن شده بودند که بعد از مراجعه به منزل از مراسم ، دچار علائم شده بودند .

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان غربی اظهار کرد: بدنبال این مسئله تا بحال ۹۵ نفر از تالار فوق الذکر به بیمارستان با علائم مسمومیت مراجعه نموده اند که در اورژانس بیمارستان تحت درمان هستند و خوشبختانه تا بحال موارد فوتی گزارش نشده است و ۳ نفر بستری شده و بقیه درمان سرپائی گرفته و اکثرا ترخیص شده اند .برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟