حجم ویدیو: 1.55M | مدت زمان ویدیو: 00:00:13

به گزارش رکنا، ویدئویی که پرواز یک یوفو یا شی پرنده ناشناس را در نزدیکی یک هواپیمای تجاری نشان می‌دهد به ویدئویی داغ تبدیل شده است. در این ویدئو که از داخل هواپیما تهیه شده است این شی پرنده در حالی که سرعتی فوق العاده زیاد دارد بر فراز ابر‌ها حرکت می‌کند. محل تهیه این ویدئو شهر " مدِلین" کلمبیا بوده است.

این ویدئو اولین بار در تیک توک منتشر شد. انتشار این ویدئو موجب حیرت بسیاری از کاربران شد. پس از انتشار این ویدئو در تیک تاک، یک کانال نظریه پردازی توطئه با نام " UFOmania " نیز این ویدئو را در تاریخ ۳۱ ژانویه در یوتیوب به اشتراک گذاشت. بنا به ادعای ادمین کانال این ویدئو توسط خلبان یک هواپیمای تجاری شرکت ویواایرلاین تهیه شده است. انتشار این ویدئو با واکنش بسیاری از کاربران این کانال در یوتیوب همراه بود. در حالی که برخی این شی را متعلق به فرازمینی‌ها دانستند، برخی دیگر نیز تلاش کردند تا توضیح دهند این شی مرموز دقیقا چه چیزی می‌تواند باشد.

یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «به نظرم این فیلم ساختگی است.» کاربر دیگری در کامنتی نوشت: «یک مهمان که دائما از زمین بازدید می‌کند، چون تابحال چنین اشیاء پرنده‌ای در بسیاری از نقاط جهان دیده شده اند.»

گفتنی است؛ رویت این شی ناشناس در آسمان کلمبیا در حالی خبرساز می شود که چند روز پیش نیز ویدئوی عبور شی پرنده درخشان از بالای یک کوه آتشفشانی در مکزیک خبرساز شده بود.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟