به گزارش رکنا، ارباب خیز حیات معروف به هالک غول‌پیکر پاکستانی، در مصاحبه‌ای که با روزنامه دیلی میل انگلیس داشته، از معیارهای همسری مناسب برای خود و آرزوی دیرینه‌اش گفته است.

ارباب چاق‌ترین مرد پاکستانی است که این‌روزها دنبال شریک زندگی می‌گردد و تا الان ۳۰۰ دختر از ازدواج با او سرباز زدند. او چاقترین مرد پاکستانی است که بدنبال عشق واقعی زندگیش می‌گردد و از معاشرت با هر زنی که زیر ۱۰۲ کیلوگرم باشد، اجتناب می‌کند.

روزنامه دیلی میل انگلیس یادآور شده که این غول پاکستانی ۲۷ سال دارد، و به عنوان «مرد معبد» مشهور شده است. ارباب ۴۴۴ کیلو وزن و دو متر قد دارد و پیشنهاد کرده است که همسر او یک آشپز خوب باشد تا بتواند روزانه ۱۰۰۰۰ کالری غذای گرم خوب به او بدهد.

غول پاکستانی در جستجوی همسری مناسب؛ مرد ۴۴۴ کیلویی که به خواستگاری ۳۰۰ دختر جوان رفته است

همچنین این غول پاکستانی عادت دارد تا روزانه ۳۶ تخم مرغ در صبحانه، ۵ لیتر شیر، ۳ کیلو گوشت در ظرفی پر به همراه نان و برنج بخورد. البته که او ادعا می‌کند با این وزن زیاد مشکلی برایش پیش نیامده و همه اتفاقات طبق روال و عادی پیش می‌رود. مدیر برنامه‌های ارباب در گفت‌وگو با این روزنامه می‌گوید: خانواده ارباب برای ازدواج او را تحت فشار گذاشته‌اند تا او خانواده تشکیل بدهد، اما ارباب خودش معتقد است، هنوز دختری که نظر او را جلب کند، پیدا نکرده است.

همچنین ارباب غول پاکستانی درباره معیار‌های انتخاب همسرش می‌گوید: من زنی می‌خواهم که حداقل وزن او ۱۰۰ کیلو و قدش ۱ متر و ۹۰ باشد. اما متاسفانه تمام دخترانی که من دیده‌ام خیلی لاغر بودند.

غول پاکستانی در جستجوی همسری مناسب؛ مرد ۴۴۴ کیلویی که به خواستگاری ۳۰۰ دختر جوان رفته است

ارباب افزود: پدر و مادرم برای ازدواج من مّسر هستند و دوست دارند که من ازدواج کنم و فرزند داشته باشم. من در تمام این ۷ سال گذشته به دنبال همسری مناسب بودم و حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ دختر دیده‌ام، اما همه از نظر وزنی متوسط بودند. همچنین این غول پاکستانی ادامه داد: من از هر نظری کاملا مناسب هستم و از نظر وزنی احساس می‌کنم مشکلی ندارم و خوب هستم. درواقع من باید با استمرار در غذا خوردن، قهرمان ورزشی شوم.

ارباب خیز حیات، در شهر مردان پاکستان زندگی می‌کند، او در نوجوانی شروع به افزایش وزن کرد تا علاوه بر ستاره شدن، به عنوان قدرتمندترین مرد در سراسر پاکستان و شناخته و جهانی شود. همچنین روزانه تعداد بسیاری از مردم به خانه او می‌آیند تا بتوانند با این غول پاکستانی عکس سلفی بگیرند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟