به گزارش رکنا، رئیس سازمان آتش‌نشانی سمنان از وقوع آتش‌سوزی یک واحد آپارتمانی واقع در خیابان سعدی سمنان خبر داد و گفت: متأسفانه در این حادثه یک بانوی سالخورده جان باخت.

سعید اسماعیل‌پور  بابیان اینکه وقوع آتش‌سوزی یک واحد آپارتمانی در خیابانی سعدی سمنان به واحد آتش‌نشانی این شهر طی ساعت ۱۲:۳۷ ظهر پنج‌شنبه گزارش شد، ابراز داشت: با دریافت گزارش این آتش‌سوزی بلافاصله سه دستگاه خودرو و ۱۵ آتش‌نشان و نیروهای پشتیبانی از ایستگاه‌های شماره دو و چهار سازمان آتش‌نشانی برای امدادرسانی این حادثه اعزام شدند.

وی بابیان اینکه پس از اعلام ستاد فرماندهی هم‌زمان دو ایستگاه سازمان آتش‌نشانی را به محل اعزام کرد، افزود: نیروها به‌محض رسیدن مشاهده کردند طبقه دوم این آپارتمان طعمه حریق شده و دود و شعله از پنجره‌ها به بیرون زبان می‌کشد.

رئیس سازمان آتش‌نشانی سمنان بابیان اینکه نیروهای عملیاتی سریعاً با شکستن درب ورودی وارد محیط شدند، ابراز داشت: در ابتدای به امر با پیکر بی‌جان یک زن سالخورده که پشت درب ورودی افتاده بود روبرو شدند.

اسماعیل‌پور در ادامه تصریح کرد: نفر دوم محبوس شده دریکی از اتاق‌ها به بیرون انتقال داده شد در ادامه آتش‌نشان‌ها شروع به اطفا حریق کردند که متأسفانه بنا به دلایل نامعلوم و دیر اطلاع دادن به سامانه ۱۲۵ خسارت مالی زیادی به این واحد وارد شد.

وی بابیان اینکه علت اصلی وقوع حادثه نیاز به کارشناسی دارد، افزود: متأسفانه در این حادثه یکی از مصدومان (خانم مسن) جان خود را از دست داد و یکی دیگر از مصدوم یک مرد به دلیل سوختگی شدید به مرکز درمانی منتقل شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟