به گزارش رکنا، سردار کیومرث عزیزی گفت: در پی افزایش سرقت قطعات خودرو در شهرستان پاکدشت بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پلیس با بررسی شیوه نوع سرقت های انجام شده و جمع آوری سر نخ های متعدد پی بردند این سرقت ها توسط اعضای یک باند حرفه ای سارقان قطعات خودرو صورت می پذیرد.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: با تلاش شبانه روزی ماموران ، 3 تن از متهمان در سطح شهرستان پاکدشت شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند.

این مقام ارشد انتظامی استان ادامه داد: پلیس در ادامه 2 نفر دیگر را نیز پس از اقدامات قانونی در حوزه تهران بزرگ شناسایی و دستگیر کرد.

سردار عزیزی با اشاره به اینکه اعضای 5 نفره این باند همگی ساکن شهر تهران بوده و برای انجام سرقت به شهرستان پاکدشت در رفت و آمد بودند ، خاطر نشان کرد: متهمان پس از مواجهه با دلایل و قرائن پلیس به 70 فقره سرقت باطری خودرو و فروش آنها به مالخر اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران در خاتمه با اشاره به اینکه اقدامات پلیس برای شناسایی و دستگیری مالخر اموال مسروقه ادامه دارد افزود: متهمان تحویل مراجع قضائی شدند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟