به گزارش رکنا ، سرهنگ محسن دالوند فرمانده انتظامی اهواز گفت: به منظور ارتقاء امنیت اجتماعی، طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز، با هدف برخورد قاطعانه با سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار، همچنین فروشندگان موادمخدر و دارندگان سلاح‌های غیرمجاز، به مدت ۴ روز در این کلانشهر به مرحله اجرا درآمد.

او افزود: ماموران انتظامی، با اقدامات تخصصی و اطلاعاتی ۶۲ سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار و ۳ خرده‌فروش مواد مخدر و ۵ عامل تیراندازی را شناسایی و پس از هماهنگی مرجع قضایی طی چند عملیات ضربتی و هماهنگ در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

سرهنگ دالوند بیان داشت: ماموران انتظامی در راستای اجرای این طرح، مقدار ۱۵۸۰ گرم انواع مواد مخدر، تعدادی اموال سرقتی و تعداد ۲۲ قبضه سلاح غیرمجاز (۲ قبضه سلاح جنگی و ۲۰ قبضه سلاح شکاری غیرمجاز) به همراه ۵۰۱ عدد فشنگ مربوطه نیز کشف کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهمان دستگیر شده در تحقیقات پلیس به ۱۵۸ فقره انواع سرقت در سطح شهرستان اهواز اعتراف و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی کلانشهر اهواز در پایان با بیان اینکه در اجرای این طرح ۱۱ متهم و خصوص نگهداری سلاح‌های غیرمجاز دستگیر و تحویل مقام قضایی داده شدند، اظهار داشت: نیروی انتظامی به صورت شبانه‌روزی با سارقان و مخلان امنیت و آرامش به شدت برخورد می‌کند و اجازه جولان به آن‌ها را نخواهد داد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟