حجم ویدیو: 7.09M | مدت زمان ویدیو: 00:01:06

به گزارش گروه حوادث رکنا، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است اقدام باورنکردنی راننده خودروی سواری را در یکی از اتوبان‌های آمریکا به تصویر می‌کشد. این راننده که هویتش مشخص نشده پس از تعقیب و گریز پلیس اقدام به پریدن از داخل خودروی در حال حرکت خود در وسط اتوبان کرد.

ویدئویی که توسط پلیس ایالت میشیگان آمریکا تهیه و منتشر شده است چگونگی وقوع این حادثه را در اتوبان I-۹۴ نشان می‌دهد. در ابتدای این ویدئو که توسط دوربین داش کم خودروی پلیس تهیه شده این راننده را در حال فرار در اتوبان نشان می‌دهد. پس از دقایقی تعقیب و گریز ناگهان این مرد در اقدامی ابلهانه تصمیم به پریدن به داخل اتوبان می‌گیرد. در این ویدئو مشاهده می‌شود که خودروی این مرد هنگام این عمل او دوبار با موانع فیزیکی کنار اتوبان برخورد می‌کند.

در مرتبه نخست خودروی او با ورود به حاشیه اتوبان دوباره به داخل جاده منحرف و سپس با برخورد به موانع وسط اتوبان متوقف می‌شود. در این ویدئو مرد در حالی که درب خودرو را باز کرده و روی آن ایستاده است دیده می‌شود. لحظاتی بعد با برخورد خودرو به موانع وسط اتوبان و توقف کامل آن این راننده توسط پلیس دستگیر شد.

گفتنی است؛ تحقیقات از این مظنون ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟