به گزارش رکنا، سرهنگ "سید امین موسوی پور" گفت: در پی دریافت گزارشات متعدد مردمی مبنی بر اینکه ساختمانی در شهر کاروان به پاتوق سارقان و معتادان تبدیل شده است، بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی بیان داشت: تیمی از ماموران عملیات کلانتری برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی مراجعه کردند و در جلوی ساختمان مشاهده کردند یک دستگاه خودروی سواری مزدا 3 با پلاک انتظامی مخدوش پارک می باشد.

این مقام انتظامی عنوان داشت: پلاک انتظامی خودرو که با چسب برق تغییر کرده بود، در استعلام گرفته از سامانه پلیس مشخص شد که خودرو سرقتی بوده و سابقه ثبت سرقت دارد.

وی با بیان اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و دستور دستگیری متهم یا متهمان و ورود به مخفیگاه آنان اخذ شد، تصریح کرد: عملیات مهار و دستگیری به اجرا در آمد و ماموران موفق شدند متهم را در حال فرار از ساختمان دستگیر کنند.

کلانتر محله مشریه افزود: متهم به همراه خودروی مکشوفه به کلانتری منتقل و در تحقیقات پلیسی مشخص شد که وی سابقه دار بوده و تحت تعقیب می باشد.

سرهنگ موسوی پور در ادامه با اشاره به اینکه متهم به مصرف مواد مخدر اعتیاد دارد، گفت: متهم در کلانتری به 5 فقره سرقت مزاد 3 در مشریه و تهران پارس اعتراف کرده است.

رئیس کلانتری مشریه گفت: متهم اظهار داشت خودروی مزدا 3 را دو هفته پیش در منطقه تهران پارس سرقت کرده ام.

این مقام پلیسی اظهار داشت: متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟